Programma 2019

Programma op het ijs

Ma. 21 januari
Schaatsclinic “natuurijsschaatsen” 10:30 uur

Di. 22 januari
1e Alternatieve Elfstedentoertocht (200 km), start 07:00 uur
Weissensee Prestatietocht (100 km), start 09:00 uur

Wo. 23 januari
Reservedag

Do. 24 januari
KPN Grand Prix 1, Aart Koopmans Memorial, dames 60 km start 09:00 uur, heren 80 km start 12:00 uur
Schaatsclinic “natuurijsschaatsen” 10:30 uur

Vr. 25 januari
2e Alternatieve Elfstedentoertocht (200 km), start 07:00 uur
Weissensee Prestatietocht (100 km), start 09:00 uur

Za. 26 januari
KPN Open Nederlandse Kampioenschappen heren 150 km start 08:00 uur, dames 100 km start 12:30 uur

Zo. 27 januari
Weissensee Wintertriathlon, start 10:30 uur

Ma. 28 januari
KPN Grand Prix 2 , dames 40 km start 10:30 uur, heren 60 km start 13:00 uur

Di. 29 januari
3e Alternatieve Elfstedentoertocht (200 km), start 07:00 uur
Weissensee Prestatietocht (100 km), start 09:00 uur

Wo. 30 januari
KPN Grand Prix 3, Alternatieve Elfstedentocht Weissensee, dames 200 km start 07:30 uur, heren 200 km start 07:45 uur

Do. 31 januari
Schaatsclinic “natuurijsschaatsen” 10:30 uur

Vr. 1 februari
[/fivecol_one]
4e Alternatieve Elfstedentoertocht (200 km), start 07:00 uur
Weissensee Prestatietocht (100 km), start 09:00 uur

Programma in de tent

Ma. 21 januari
16:00 uur Rijdersbijeenkomst

Di. 22 januari
20:30 uur Blarenbal met live-muziek

Wo. 23 januari
20:30 uur Bingo met Jannes

Do. 24 januari
16:00 uur Rijdersbijeenkomst

Vr. 25 januari
20:30 uur Blarenbal met live-muziek

Ma. 28 januari
16:00 uur Rijdersbijeenkomst

Di. 29 januari
20:30 uur Blarenbal met live-muziek
           
Wo. 30 januari
20:30 uur Bingo met Jannes

Do. 31 januari
16:00 uur Rijdersbijeenkomst

Vr. 1 februari
20:30 uur Blarenbal met live-muziek

Online inschrijven

Direct inschrijven? Klik hier!

 

Het programma is onder voorbehoud, wijzigingen zijn altijd mogelijk. De starttijden van het wedstrijdprogramma moeten nog met de KNSB worden vastgesteld.

Reacties Gesloten